Керамічна черепиця
Керамічна черепиця Ξ Натуральна черепиця Київ → Краща ціна!

Керамічна черепиця

Оптимальний варіант для покрівлі заміського будинку
Неспроста якості покрівельних матеріалів завжди приділялося багато уваги. Грамотний і якісний монтаж, міцні і надійні матеріали забезпечують не тільки естетичну красу будови, але і несуть в собі важливе практичне значення. Саме дах захищає весь будинок від різних впливів зовнішнього середовища, має важливе значення при теплообміні і захищає стіни від розмивання і руйнування сполучних швів. Одним з найдавніших, і що найважливіше, міцних і надійних матеріалів для даху є керамічна черепиця - будівельники високо оцінили той факт, як обпалена глина з м'якого пластич ного матеріалу стає дуже міцним і здатним витримувати великі навантаження. Черепиця з натуральних матеріалів - це класика, саме тому, незважаючи на широкий вибір матеріалів, які можуть використовуватися для покрівельних робіт, вона незмінно перебуває на лідируючих позиціях в списку симпатій домобудівників. В Європі практично кожен другий заміський будинок покритий саме цим матеріалом, а багата палітра природних відтінків дозволяє створювати неповторні міські пейзажі.

Які розрізняють види керамічної черепиці?

Даний матеріал класифікують за типом елемента і за типом покриття. Бувають елементи плоскі, пазові, жолоби і хвилеподібні. Різна будова елементів впливає на спосіб її укладання. Наприклад, оптимальним вибором для оформлення даху без химерних деталей і вигинів є пазовий дах. Він, до речі, як і хвилеподібний, дозволяє значно спростити процес монтажу. Але якщо такою черепицею покрити фігурний дах - чекай біди, протікання не минути. Плоска черепиця вимагає до себе особливого ставлення - для забезпечення оптимального захисту її потрібно укладати внахлест, захоплюючи до трьох рядів. А ось жолобчаста - не популярний варіант у нас з огляду на велику витрату матеріалів: вона укладається в два шари. Зате вона забезпечує кращу вентиляцію в порівнянні з іншими видами.

За типом покриття розрізняють:

 • натуральна черепиця
Натуральна черепиця - найбільш екологічний матеріал з усіх, що описуються нами. Її не покривають ніякими складами, і в складі її тільки глина і пісок, які перепалюються разом. Така черепиця швидше за все покривається патиною, а природний червоно-коричневий колір вицвітає, втім, любителі старовини і екологічно чистих матеріалів вважають це не недоліком, а перевагою. До того ж, патина на такий черепиці створює враження старовини: здається, що будинок стоїть вже кілька десятків років і сповнений історій. Втім, натуральна черепиця roben вигідно відрізняється від таких матеріалів інших виробників стійким кольором і стійкістю до атмосферних явищ, тому прослужить набагато довше.
 • ангобірована черепиця
Спеціальні добавки, які використовуються при виготовленні ангобірованої черепиці, дозволяють досягати різноманітних відтінків матеріалу, а так само захищають кольори від впливу зовнішнього середовища.
 • глазурована черепиця
У покритті такої черепиці є скло, яке найкраще захищає від попадання вологи. Звичайно, при виборі керамічної черепиці ціна має величезний вплив, а не тільки покриття і вид черепиці, втім, тут можна знайти матеріал за доступною ціною, і відмінною якістю. Найкраще такий матеріал виглядає на покрівлі заміських будинків і особняків у зв'язку з високими естетичними якостями і престижністю матеріалу. На території України створені ідеальні умови для використання керамічної черепиці - вона з легкістю протистоїть високій вологості і різких температурних перепадів. І як раз в цьому варіанті вага використаної черепиці не буде надмірним для стін і фундаменту, а вартість матеріалу не буде захмарною, так як її знадобиться не так вже й багато.

Особливості черепиці

Що приваблює покупців керамічної черепиці в києві?
 • Стійкість до впливу атмосферних явищ
 • Не накопичує статичну електрику і не вимагає заземлення
 • Поглинає шум, тому будь-який дощ не стане для вас звуковим кошмаром
 • Низька теплопровідність. У таких будинках прохолодно влітку й тепло взимку
 • У будинку не утворюється конденсат, таким чином там не з'явиться грибок або цвіль, а взимку під дахом не буде льоду
 • Екологічність матеріалу
 • Довговічність - гарантія на натуральну черепицю київ дається мінімум на 50 років
 • Хороша вентиляція підпокрівельного простору
 • Якісна черепиця має міцність порівнянну з натуральним гранітом
error: Контент под защитой!